PostHeaderIcon Електронні кредити від PayPal

Відома американська система платежів PayPal незабаром запровадить цікаву послугу, яка дає змогу отримати кредит для свого бізнесу. Розробники інформують, що перевірені користувачі системи матимуть змогу отримати кредит за лічені хвилини.

Зрозуміло, серед перших користувачів сервісу будуть американці, потім австралійці, щоправда, спочатку, як тестування системи видачі електронних кредитів.

Австралія здобула пальму першості, оскільки в PayPal вважають австралійську ситуацію найбільш підходящою: малому та середньому бізнесу цієї країни потрібно додаткове вливання капіталу.

Умови отримання кредиту в PayPal такі: користувач системи протягом року зобов’язаний постійно здійснювати фінансові операції через PayPal. Сума кредитних коштів залежить від річного обороту, який проводиться через цю систему.

Максимальна сума кредиту може сягати 8% від річного обороту покупця. У тому числі, під час запиту на кредит потрібно надати інформацію, який відсоток від грошових переказів PayPal буде виділено на сплату за кредитом.

PayPal запевняє, що їхня система досить прозора, і в ній немає жодних прихованих платежів.

Що говорить сам топ-менеджер компанії Каріма Аль-Бассама: «Такі кредити ідеально підходять для власників малого та середнього бізнесу, які потребують швидких, простих та гнучких рішень для фінансування своїх проектів, наприклад, для залучення сезонних працівників та закупівлі додаткової кількості товару призначений погашення кредиту».

За матеріалами fdlx.com

Комментарии запрещены.