PostHeaderIcon Біткоїни — переспективне вкладення

nasdaq-bitcoin[1]Баррі Зільберт, який очолює Bitcoin Investment Trust, нещодавно передбачив, що Уолл-стріт незабаром почне безпосередньо торгувати биткоинами. Великі інвестори почнуть вкладати великі кошти у криптовалюти. Він упевнений, що традиційні банки почнуть масово працювати з Біткоїн стартапами. 

Однак, незважаючи на оптимізм Зільберта, на даний момент ми можемо бачити іншу тенденцію — дедалі більше банків і великих технологічних компаній відходить від криптовалют і звертає увагу виключно на технологію блокчейну.

Фінансові компанії все інтенсивніше продовжуватимуть роботу з блокчейном — базовою технологією Біткоїна, щоб отримати безпечні та прозорі угоди. Вони не хочуть безпосередньо використовувати Біткоїн, а в блокчейні можна здійснювати контроль за будь-якими фінансовими операціями — від торгівлі акціями до оплати покупок купонами знижок.

Стартап R3, зібрав вже понад 30 банків, включаючи Citigroup та Банк Америки, щоб розробити стандарти та технології, які змогли б використати фінансові установи. Компанія сподівається показати результати вже наступного року, як заявив речник R3 Чарлі Купер. Минулого тижня російський Ощадбанк також виявив бажання приєднатися до роботи цього стартапу.

У той же час, Зільберт не самотній у своїй думці, що дедалі більше інституційних інвесторів почнуть торгувати биткоинами.
«У процесі розвитку цієї екосистеми, ми тільки почали використовувати можливості участі інституційних клієнтів» — сказав Тайлер Вінклевосс, співзасновник біржі Gemini.

по маті: bits.media

Комментарии запрещены.