PostHeaderIcon Банківське кредитування

Кредит — це фінансовий продукт, який дає користувачеві можливість отримати доступ до фіксованої суми грошей на початку транзакції за умови, що ця сума плюс узгоджені відсотки буде повернено протягом певного періоду. Кредит погашається регулярними платежами.

Нині складність процесу кредитування є одним із найбільш дискусійних питань у банківському секторі з високими уподобаннями клієнтів та вимогами до комплаєнсу.

З одного боку, клієнти завжди хочуть швидкого та безперешкодного доступу до різноманітних кредитних послуг у будь-який зручний час та у будь-якому зручному місці. З іншого боку, банки конкурують за нові технології, щоб задовольнити потреби ринку та задовольнити своїх клієнтів. Автоматизація бізнес-процесів дає позитивний ефект з допомогою багаторазового прискорення процесів усередині банку, що знижує операційні витрати.

Цікаво, що позитивні ефекти автоматизації процесів можна спостерігати в кредитному портфелі. До автоматизації процес кредитування міг займати один-два тижні, проте за впровадження автоматизації кредитування проходить близько 30 хвилин від звернення клієнта різними каналами обслуговування до видачі кредиту.

За інформацією https://www.skarb.com.ua/

Комментарии запрещены.